Pakalpojumi

lv ru en
Pakalpojumi Industriālās grīdas ar HYPERDESMO

Industriālās grīdas ar HYPERDESMO

Rūpniecības objekti – dažāda veida rūpnīcas, fabrikas, veikali, tirdzniecības centri - lielākā mērā ir pakļauti bojājumiem un prasa nepārtrauktu rūpi un apkalpošanu. Šīs nozares klientim mēs piedāvājam būvniecības konstrukciju remontu, aizsardzību un hidroizolāciju ar bezšuvju produktiem ALCHIMICA:

  • metāla angāru hidroizolācija - ja angāra konstrukcija vēl ir pietiekoši stipra, bet ir problēmas ar tās hermētiskumu un/vai neapmierina angāra ārējais izskats (ir parādījusies rūsa) piedāvājam pārklāt angāra virsmu ar bezšuvju poliuretāna membrānu Hyperdesmo. Kas ļauj atrisināt visas iepriekš minētās problēmas ar vienu materiālu pie minimālā laika un naudas ieguldījuma.
  • betona jumtu remonts un hidroizolācija. Betons, kā daudzie citi būvniecības materiāli, bojājas ārējo faktoru ietekmes dēļ. Galvenais no šiem faktoriem ir mitruma iekļūšana. Materiāl Hyperdesmo ir labākā betona aizsardzība no mitruma iekļūšanas tajā. Turklāt Hyperdesmo pārklājums ļauj betonam „elpot” – izgarot tvaiku.
  • vecu bituma un ruberoida jumtu remonts un hidroizolācija. Bitums un ruberoids nav slikts materiāls, bet ir neelastīgs un pakļauts plaisu veidošanai (kā pie zemām, tā arī pie karstām temperatūrām). Hyperdesmo lieliski atrisina hidroizolācijas problēmas, jo ir elastīgs un saglabā šo īpašību temperatūras diapazonā no -40 C līdz +90 C. Īslaicīgi iztur temperatūru līdz + 200 C.  
  • uzlejamās grīdas (poliuretāna vai epoksīda), betona grīdu aizsardzība no putekļu rašanos.