Pakalpojumi

lv ru en
Pakalpojumi Pamatu hidroizolācija ar HYPERDESMO

Pamatu hidroizolācija ar HYPERDESMO

Pamatu hidroizolācija ar Hyperdesmo poliuretāna pārklājumu ir tieši tas, kas vajadzīgs! Pamatu hidroizolācija ir mājas izbūves sākums. Pareiza pamatu izbūve un kvalitatīva pamatu hidroizolācija ir svarīga lieta, kam jāpievērš īpaša uzmanība. No plaša ALCHIMICA poliuretāna pārklājuma klāsta pamatiem mēs iesakām tieši bituma-poliuretāna pārklājumu Hyperdesmo PB-2K. Tas ir ātri cietējošs divu komponentu šķidrs bitumena poliuretāna materiāls, kas polimerizējoties veido elastīgu membrānu ar spēcīgu saķeri ar daudzu veidu virsmām. Membrāna ir ar lieliskām mehāniskām un ķīmiskām īpašībām. Tas tiek ražots no tīriem elastomēra hidrofobiem poliuretāna sveķiem un ķīmiski polimerizēu neapstrādātu bitumenu.

Tieši šīs veiksmīgas bituma un poliuretāna kombinācijas dēļ, materiālam piemīt lieliska stiepes īpašība – virs 1000%, kas pamatiem un citu, turpmāk zemē ieraktu konstrukciju hidroizolācijai ir labs risinājums. Ar Hyperdesmo PB-2K var veiksmīgi veikt hidroizolāciju zem zaļā jumta klājuma. Hyperdesmo PB-2K ir hidroizolācija un aizsardzība sekojošām virsmām un konstrukcijām:

  • betona jumtiem (tvaika barjeras nodrošināšanai);
  • sanitārajiem mezgliem (zem flīzēm);
  • puķu dobēm un jumta dārziem;
  • pamatiem;
  • tiltu platformām, utt.

HYPERDESMO PB 2 K ir sertificēts saskaņā ar EOTA, tam ir CE sertifikāts, membrānas kalpošanas laiks ir 25 gadi, membrānas kopējais biezums ir tikai 1.5mm, tam ir pret sakņu apliecinājums.

Materiāls ir viegli uzklājams ar rullīti, kas nodrošina to, ka pamatu hidroizolācija pārklāsies bez šuvēm.