Pakalpojumi

lv ru en
Pakalpojumi Terases un balkoni HYPERDESMO

Terases un balkoni HYPERDESMO

Balkons vai terase ir svarīga mājokļa daļa. Tā satiekama gan senu laiku projektos, gan mūsdienu projektos. Jaunajos projektos ir sastopamas arvien lielākas terases. Tā kā terase vai balkons ir būvniecības konstrukcijas elements un pakļauts ārējo faktoru iedarbībai (lietus, sniegs, temperetaūras svārstības), ļoti svarīgi ir parūpēties par kvalitatīvu, mūsu klimata zonā izturīgu hidroizolāciju terasei vai balkonam. 

Hyperdesmo hidroizolācija ir poliuretāna bāzes bezšuvju materiāls, kuru var izmantot kā terases hidroizolāciju:

  • zem flīzēm;
  • virs esošām flīzēm (ar nosacījumu, ka flīzes labi turās pie pamatnes) - pastāv iespēja apstrādāt virsmu ar krāsainu hidroizolāciju vai caurspīdīgu pārklājumu;
  • bez flīzēm - terases vai balkona betona plātnes hidroizolācijai. Ir iespējams izveidot bezšuvju krāsainu pārklājumu - ar vai bez pretslīdes apstrādi - izmantojot kvarca vai dekoratīvās smiltis; dekoratīvus čipšus. Materiāla toni ir iespējams izvēlēties pēc RAL kataloga. Ja veidojat terasi ar dekoratīvajām smiltīm vai čipšiem - tos var izvēlēties no vairākiem variantiem pēc savas gaumes. 

Hyperdesmo sistēmas ieklāšanai nav nepieciešama īpaša apmācība. Mūsu speciālisti ieteiks kādu hidroizolācijas materiālu izvēlēties, konsultēs materiāla ieklāšanā tā, lai jebkurš var veikt savai terasei vai balkonam kvalitatīvu, elastīgu un izturīgu hidroizolācijas pārklājumu.